פול מון לחתונה

בשנתיים האחרונות נכנסה אטרקציה מרגשת לעולם החתונות – מסיבת הפול מון. האטרקציה מגיעה מתאילנד וכוללת שלל אביזרים וציוד שמכניסים את האורחים בחתונה לאווירה בלתי נשכחת. גם החתונה שלכם יכולה להיות יוצאת דופן, בלתי נשכחת ולהפוך בקלות לאירוע המשמח ביותר שאתם יכולים לחלום עליו.

מה כוללת מסיבת פול מון?

כאמור, מסיבת פול מון מגיעה מתאילנד. היא מתחילה לרוב לאחר המנה העיקרית ומושכת את קהל האורחים להיכנס לרחבה ולרקוד כפי שמעולם לא רקדו. כדי לעשות זאת, צוות מקצועי אשר מתמחה בחתונות ובאטרקציות מביא איתו אביזרים ואטרקציות שיוצרים ריגוש אצל כולם (גם בקרב אנשים אשר מגדירים את עצמם כ"אלו שאינם רוקדים אף פעם"). בחתונה שלכם יכולות להיות אטרקציות רבות ומרגשות, וביניהן:

  • תותחי אולטרה סגול – תותחים אלו מאירים את רחבת הריקודים ומעודדים אותם לקחת חלק בחתונה הבלתי נשכחת של הזוג. התותחים גם מהווים אטרקציה לחתונה יוצאת דופן שאורחים רבים מופתעים ממנה וגם נותנים את אפקט האולטרה סגול שמאיר את החוגגים באור חדש, שונה ומהנה במיוחד. אפקט האור מועצם כשהוא מוחזר מעצמים בהירים, ושמלת הכלה (שעל פי רוב תהיה לבנה) זורחת באופן מיוחד באור האולטרה סגול.
  • מאפרת גוף – איפור גוף ופנים אינו דבר חדש בעולם האירועים, אך עתה, במסיבות פול מון, עושים שימוש באיפור זוהר באור אולטרה סגול. איפור מסוג זה מכניס אווירה צבעונית, זורמת, קלילה ושמחה לחתונה שלכם. חשוב לציין כי על אף איכותו הגבוהה של האיפור, אפשר להסיר אותו בקלות בשטיפה בכל רגע בו החוגגים רוצים בכך.
  • אביזרים זוהרים למסיבה – מסיבת הריקודים בחתונה היא חלק בלתי נפרד ממנה ומשאירה את הזיכרון החזק ביותר לזוג המאושר ולאורחיהם. אביזרים זוהרים הם חלק מהאטרקציה בחתונה, הם זוהרים על רחבת הריקודים ומכניסים את האורחים לאווירה הקרנבלית.
  • גופיות עם כתוביות – זוגות אשר רוצים להפוך את החתונה שלהם למסיבה אמתית ובלתי נשכחת, יכולים לחלק לאורחים שלהם גופיות לחתונה עם כיתוב ועם ציורים מצחיקים. האורחים שמחים ללבוש את הגופייה הזוהרת על גבי הבגדים איתם הגיעו ולהיכנס לאווירת השמחה.
  • פריטים נוספים לבחירה – בהתייעצות עם הצוות המתמחה בחתונות שמחות ויוצאות דופן, תוכלו למצוא שישנם שלל פריטים ואביזרים שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח. אל תהססו לבקש בקשות ולשאול שאלות, בדיוק לשם כך הצוות עומד לרשותכם.

חתונה בלתי נשכחת

כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה בלתי נשכחת, מיוחדת, כזו שכל האורחים זוכרים. כדי ליצור חתונה שכזו יש לבחור את המקום הנכון לזוג ולאורחים שלו ולשים דגש על כל רגע בחתונה, מהכניסה אליה ועד למסיבת הריקודים. שילוב של אטרקציה לחתונה מעניק את האפשרות ליצור את החתונה החלומית, וחלום זה קרוב וזמין יותר מכפי שאפשר לחשוב.

כדי שהחתונה שלכם תהיה שייכת לחתונות הבלתי נשכחות, כל שאתם צריכים לעשות הוא לחלום, לדמיין את האירוע ולמצוא את הצוות שיגשים את החלום. מסיבת פול מון תכניס אתכם ואת האורחים שלכם לאווירה הייחודית, היא תהיה שונה, שמחה ואתם תמשיכו לשמוע את חוויות האורחים שנים רבות אחר כך.

בחרו את החברה שתהיה אחראית לחוויה

בחירת החברה שתלווה אתכם בחתונה ושתיצור עבורכם מסיבת פול מון חשובה כמו כל בחירה אחרת הנוגעת לחתונה. החברה שתלווה אתכם ושתהפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת צריכה להכיר את עולם האטרקציות לאירועים ולהציע את אלו המרגשות והמפתיעות ביותר.

בחתונה שלכם יכולים להשתלב אביזרים זוהרים, גופיות עם כיתוב מיוחד, תותחי אולטרה סגול, איפור איכותי זוהר ועוד שפע של אטרקציות. בשיחה עם הצוות המקצועי ביותר, תוכלו להגדיר את החלום שלכם, לשתף מיהם האורחים שצפויים להגיע לאירוע ולתכנן יחד מסיבה בלתי נשכחת של פעם בחיים, אותה האורחים לא ישכחו.

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Button