פול מון לבת מצווה / פול מון לבר מצווה

חוגגים בת /בר מצווה? רוצים אפטר פול מון פארטי באירוע שלכם?

אז הבאנו לכם הישר מהחופים של קו פנגן בתאילנד הרחוקה את הפול מון פארטי – מסיבת הירח המלא שחוגגים מידי חודש אלפי תיירים בחופי האי קופנגן עכשיו אצלכם באירוע.
פול מון לבת מצווה היא אטרקציה לבת מצווה שתעיף לכם את כל החברים באוויר. ארבעה תותחי אולטרה לד על שני חצובות ממוקמים ברחבה, צוות מאפרות מקצועיות יפתח את עמדת צבעי הגוף זוהרים ברחבה ויתחיל לצבוע את החברים שלכם בציורי גוף זוהרים שיצבעו את הרחבה בצבעים זוהרים וססגוניים שישאירו לכולם חוויה בלתי נשכחת!

עמדת הפול מון נפתחת בדרך כלל בתחילת האירוע, הציירות המוכשרות שלנו מתחילות לצייר על הילדים מקבלת הפנים כאשר תותחי האולטרה מאירים אך ורק את העמדה. בהמשך הערב תאורת המועדון או האולם מוחשכת ונדלקים כל ארבעת תותחי האולטרה סגול וצובעים את הרחבה באור סגול שמחייה את על ציורי הגוף והופך את לזוהרים ובוהקים! כל הרחבה זוהרת וצבעונית ומסיבת הפול מון מתחילה!

במהלך המסיבה צוות פול מון אטרקציות יחלק אביזרים זוהרים לרחבה,סרטים זוהרים באולטרה, שרשראות הוואי זוהרות, כובעים זוהרים, סטיקלייטים גופיות זוהרות באולטרה ועוד שלל הפתעות שיהפכו את מסיבת הבת מצווה שלך למסיבה שכל החברים ידברו עליה!

4 תותחי אולטרה סגול מוצבים ברחבה על גבי 2 סטנדים בגובה 4 מטר! תותחי האולטרה שותפים את הרחבה בתאורה אולטרה סגולה והם אחרים על האפקט הזוהר
צוות מאפרות מוכשרות ומקצועיות מגיעות אליכם הישר למרכז הרחבה לצבוע את האורחים בצבעי הגוף הזוהרים!
אנו משתמשים בצבעי גוף זוהרים של חברת מונקו (Monaco) הצבעים על בסיס מים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. מיטב המאפרות בישראל משתמשים במוצרי החברה
מגוון רחב של אביזרים זוהרים לרחבה והכל זוהר באולטרה מה שמעניק אפקט מיוחד וזוהר! החל מבקטים צייסרים שרשראות הוואי כובעים בלונים ועוד שלל הפתעות!

חבילת פול מון לבת מצווה: 2 מאפרות מקצועיות, 4 תותחי אולטרה ברחבה, סרטים זוהרים לקשירה על הגוף,סרטי בלרינה זוהרים באולטרה, בלונים זוהרים באולטרה, גופיות זוהרות באולטרה, חבילת זוהרים לרחבה ועוד…

אטרקציות לבת / בר מצווה – המומלצים שלנו

הזמן עכשיו

פול מון אטרקציות – הפקת אירועים I מיקום: קרית טבעון I טל': 050-6905095  I דואר אלקטרוני: PartyLikeFullMoon@Gmail.com