עמדת פוט מסאג לאירועים

עמדת פוט מסאג' לאירועים, רוצים לפנק את האורחים שלכם? מה יכול להיות יותר מושלם מהרגע הזה בו האורחים שלכם עולים על רחבת הריקודים ונותנים לגוף להסתחרר?
אנחנו נגיד לכם מה: להסיר את הנעליים ולתת לרגליים להשתחרר ולהתפנק במסאז' מרגיע. מגיע להם, הם נתנו עבודה!
אנחנו נפתח ליד הרחבה עמדת foot massage מפנקת שתעשה לאורחים שלכם רק טוב ותשדרג לכם את האירוע!
אנחנו נדאג להעניק להם עיסוי מפנק ומרענן שיחזיר להם את האנרגיות וישאיר אותם עם חוויה מענגת שהם לא ישכחו המון זמן.

אז איך זה עובד בכלל?
בכל אירוע יש עמדה אחת או שתיים (בהתאם לבחירת בעלי האירוע), אשר מוקמות בסביבות השעה 22:30-23:00 אחרי המנה העיקרית ואחרי שהאורחים כבר רקדו ויש ניצנים של עייפות. העמדות, לרוב, נמצאות בצד הרחבה במקום בולט שלא מפריע לאורחים לרקוד. כל אורח שמעוניין יכול להגיע לקבל foot massage מפנק של כ-10 דקות ולהחזיר לעצמו את האנרגיות והכוחות לרחבה ולהמשיך לרקוד.

ומה עם היגיינה?
הכל הגייני, חד פעמי וריחני. כאשר האורח מתיישב ומניח את רגליו על ההדום, מתיזים על רגליו מעט מים וסבון ומנקים באמצעות מגבונים. תהליך הניקוי משחרר, נעים ומרגיע בפני עצמו; לאחר מכן מגיע שלב עיסוי כפות הרגליים בו משלבים קרם עיסוי נעים וריחני. בסוף העיסוי מנגבים את הרגליים (שלא תחלקנה חלילה) והאורח יכול לחזור לרחבה קופצני ושמח מתמיד.

פול מון אטרקציות לאירועים מביאים לכם אטרקציות חדשות טרנדיות ומגניבות לאירוע, עמדת הפוט מסאג מתאימה לכל סוג אירוע, כאטרקציה לחתונה, אטרקציה למסיבת רוווקת, אטרקציה לאירועי חברה ועוד…

עמדת הפוט מסאג תמוקם בסמוך לרחבת הריקודים, בעמדה קיימים כסאות לאורחים והדומים לרגליים, בנוסף ישנו כל הציוד הדרוש למסאג על מנת לתת לאורחים חוויה שלא ישכחו

בכל עמדה ישנן 2 מסאגיסטיות מקצועיות מוכשרות וחייכניות שיעניקו לכל אורח יחס אישי וחם, משך הפוט מסאג נע סביב 5 עד 10 דקות לאורח!
הכל הגייני, חד פעמי וריחני. הציוד הנלווה כולל מגבונים ומגבות נייר חד פעמיות, קרם עיסוי ריחני וג'ל אלכוהול לחיטוי.על ההדום מונחת מגבת חד פעמית, מתיזים על רגליי האורחים מעט מים וסבון ומנקים באמצעות מגבונים.

אם אתם רוצים לפנק את האורחים ולתת להם תחושה של יחס אישי וחס פנקו אותם בעמדת הפוט מסאג, מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת ואירוע שכולם ידברו עליו!

הזמן עכשיו

פול מון אטרקציות – הפקת אירועים I מיקום: קרית טבעון I טל': 050-6905095  I דואר אלקטרוני: PartyLikeFullMoon@Gmail.com

Call Now Button