אותיות פרחים לחתונה

אותיות פרחים לחתונה היא האטרקציה הכי חדשה שהגיעה אלינו, הלהיט שיכבוש את עונת החתונות של 2017. קונספט חדש שצמח מהטרנד הפופולרי של אותיות מוארות לחתונה.

אותיות הפרחים יכניסו אווירה מושלמת ליום המושלם שלכם, קונספט הפרחים הגיעה אלינו למי שזוכר מחתונתם של קים קרדישיאן וקאני ווסט שהדהימו אותנו עם קיר פרחים מטורף. אך אנו מביאים לכם את אותו הרעיון במחיר שמתאים לכל תקציב.

אז איך זה עובד?

צוות פול מון אטרקציות יגיעו לאולם שלכם ויכינו את האטרקציה לאירוע לפני תחילתו , האותיות המוארות ימוקמו על פי בקשתכם או על פי ניסיוננו בעיצוב אירועים. בדרך כלל ממקמים אותם במתחם קבלת הפנים ולאחר מכן בסמוך לרחבת הריקודים שיוסיפו לאווירה הרומנטית בריקוד הסלואו והוו רקע מושלם לכל הצילומים באזור רחבת הריקודים. ניתן גם למקם  את האותיות המוארות לחתונה ליד החופה, על עמדת הדיגיי או או בכניסה לאולם או בקיצור בכל מקום העולה בראשכם.

אותיות LOVE לחתונה עשויות מתבנית עץ מלא מוקצעת הצבועה בגוון לבן מבריק ובתוכן פרחיי משי או פרחים חיים הממלאים אותם בקסם ויופי, האותיות מתנשאות לגובה של 1.2 מטר.

אותיות פרחים מגיעות בצורת באות הראשונה של שמותיכם, חתן והכלה, באנגלית עם חיבור אנד, למשל שני וגל – S&G, האותיות בגובה של 1.7 מטרים מפרחי משי או מפרחים אמתיים בלבן ורוד אדום.

אותיות LOVE מפרחים מתנשאות לגובה של 1.5 מטר, האותיות עצמן בגודל של כ 70 ס"מ וממוקמות על סטנד לבן דקורטיבי ומרהיב. מתאים לריקוד הסלואו ולאזור קבלת הפנים.

אותיות ענק של כיתוב בעברית – מזל טוב – האטרקציה לחתונה הכי חדשה בשוק, אותיות פרחים בגובה של 1.2 מטר ממולאות בפרחי משי או פרחים אמתיים.

אותיות פרחים לחתונה
אותיות פרחים

אותיות פרחים

אותיות פרחים בעיצוב מדהים יקשטו לכם את האירוע, יהוו משטח צילום ייחודי שלא ראו כמותו וישאירו את האורחים שלכם עם זיכרון מיוחד מהאירוע שלכם. האותיות מגיעות בעיצובים שונים – אותיות ענק מעץ במילוי פרחים או אותיות פרחים שלמות. האותיות יכולות להגיע בכתיב לועזי למשל: אותיות LOVE, אותיות I DO, אות ראשונה של שמותיכם – G&T – או בכתיב עברי למשל: מזל טוב, אהבה .

אנו משתמשים בפרחי משי איכותיים ביותר המעניקים מראה מפואר ומרשים וישנה גם אופציה לשימוש בפרחים אמתיים בתוספת מחיר.

אותיות פרחים לחתונה

אטרקציות לחתונה הן לפעמים הדבר האחרון שבני הזוג חושבים עליו, לאחר שהזמנתם אולם, דיגיי, בר שתיה וצלמים יש מצב שתתחילו לחרוג מהתקציב שתכננתם. אך אטרקציות לחתונה הן יכולות להיות הדבר החשוב ביותר באירוע. אותיות פרחים הן האטרקציה לחתונה שכדאי לחשוב עליה עוד לפני כולם כי חוויה כזאת תשאיר זיכרון יפה וקסום מהיום שלכם

אנחנו מבטיחים לכם את השירות והיחס החם ביותר עם מחירים שתוכלו להכניס לכל תקציב לחתונה,איכות גבוהה, ציוד מקצועי וצוות חם ומסור שיוסיף הרבה שמח  וכיף לאירוע, וכמובן – שירות אישי וקשוב לכל צרכי הלקוח.

אותיות-פרחים
קיר-פרחים-לחתונה
לקבלת הצעת מחיר

פול מון אטרקציות – הפקת אירועים I מיקום: קרית טבעון I טל': 050-6905095  I דואר אלקטרוני: PartyLikeFullMoon@Gmail.com

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.